טיולי זריחה טיולי זריחה- לפני שכל העולם מתעורר
יציאה בימי חמישי 


המוחרקה – תצפית מגג הכרמל

לאלו שתמיד רוצים לדעת היכן הם ממוקמים, אין מקום מתאים מתצפית המוחרקה בראש הכרמל. משם ניתן לראות חלק נכבד מהארץ ממפרץ חיפה ועכו דרך עמק זבולון, עמק יזרעאל, הגליל התחתון, הרי הגלבוע וגם את הגליל העליון .
המראה של השמש העולה ומציפה את העמקים לפי סדרם באור רך שווה הכל.
לאחר הזריחה וכיבוד בוקר מרענן נסיים את הטיול במסלול הליכה באויר הקריר בנחל כלח, אחד המסלולים היפים בכרמל. נחל כלח מתפתל בחלקו הצפוני של הר הכרמל, המכונה “שויצריה הקטנה”, בזכות החורש ירוק העד, נופי הפרא מרהיבי העין ומזג האוויר הנעים ברוב ימות השנה. במסלול טיול קליל תוכלו ליהנות מצילם של עצי אלון ומתצפית מרהיבה, לפגוש תופעה גיאולוגית ייחודית ובשעות הבוקר אולי גם בעלי חיים.

מחיר טיול: 155 ש”ח לאדם.
כולל: אוטובוס, מדריך וכיבוד בוקר.
יציאה מהמרכז : 02.30 סיום במרכז – 11.30


זריחה מעל הכנרת- מצוק הארבל

הארבל הוא צוק סלע זקוף המזדקר אל מול הכנרת מעל תהום עמוקה. ארוע הסטורי מדמם מתואר בספרו של יוסף בן מתתיהו על לכידתם של המורדים היהודים בידי הרומאים.
מראש הצוק המתנשא לגובה של כ-400 מטר מעל פני הכנרת, מה שמבטיח לכם לא רק נוף מדהים של הגליל הגולן והחרמון , אלא גם את הכנרת המנצנצת באור הזריחה. נקודת התצפית היפה היא ממצפור החרוב הקרוי על שם עץ חרוב בודד, קשיש וזקן שעומד בעוז ברוחות העזות.
בעבר היה כאן יישוב קדום שהותיר אחריו שרידי בית כנסת מפואר מהמאה ה- 4 בו נבקר מיד לאחר הזריחה. נפרוס כיבוד בוקר קל ולאחר מכן נסיים את היום במסלול טבע יפה ממרומי מצוק הארבל את בקעת הכנרת . המסלול מאתגר קלות ופותח לכל אורכו חלונות אל הנוף, בדרך נפגוש את מבצר המערות – נקיקים בסלע שהורחבו למערות שבהן הסתתרו המורדים.

מחיר טיול: 155 ש”ח לאדם.
כולל: אוטובוס, מדריך וכיבוד בוקר.
יציאה מהמרכז : 02.00 סיום במרכז – 12.00


אל המדבר המתעורר מעל נחל צין


נחל צין הוא מהארוכים בארצנו ומשתרע על כ-120 קילומטר, על הדרך הוא מספק שפע של מסלולי טיול. נקודת הזריחה שלנו תהיה ממש מעל עמק נחל צין בתחילת נחל חווארים ליד בור המים הנבאטי העתיק שם נוכל לגלות את קרני השמש הראשונות ששוזפות ומגלות את המדבר שצבעיו משתנים בהתאם לעלית השמש. לאחר הזריחה כיבוד בוקר קל ולאחריו נטייל בנחל חווארים. נתחיל את הסיור מבור המים מתקופת הנבאטים. הבור מרשים בגודלו ומדגים את חוכמת ותרבות הנאבטים הנוודים (בתקופת החורף הבור מתמלא במים), בהמשך המסלול נלך בתוך קניון צר שבנוי מסלעים מתקופות שונות- משטחי קירטון וחוואר לבן שמקורם במשקעי ים עתיק. בשעות הבוקר ניתן לצפות גם ביעלים ושפני סלע. נסיים את היום בגן הקבר של דוד ופולה בן גוריו הצופה גם הוא אל נחל צין.

מחיר טיול: 200 ש”ח לאדם.
כולל: אוטובוס, מדריך וכיבוד בוקר.
יציאה מהמרכז : 02.00 סיום במרכז – 12.00


זריחה במצדה


נסיעה אל הצד המערבי של מצדה משם נעלה בשביל הסוללה אל ההר שהפך לסמל.
עם ההגעה לפסגה נשב ברוגע עם כיבוד קל ונמתין לרגע הזריחה מעל הרי מואב וגולשת אל ים המלח.
לאחר הזריחה נצא לטיול מודרך בין אתרי ההר ונגלוש לים המלח ברכבל.
ניסע דרומה אל נחל בוקק שם נצא למסלול קצר לאורך הפלג הזורם ולצידיו צמחית מדבר יחודית עד המפל והבריכה .
נסיים ברחצה בחוף ים המלח.

מחיר טיול: 250 ש”ח לאדם.
כולל: אוטובוס, מדריך, כניסה למצדה, רכבל וכיבוד בוקר.
יציאה מהמרכז : 02.30 סיום במרכז – 12.30

** הטיולים יצאו בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול ובהתאם להנחיות פתיחת האתרים השונים.**

אנשים שצפו בטיול זה התעניינו בטיולים בארץ, בקרו במסלולי הטיול

לפרטים חייגו 054-8680106  או מלאו פרטים בטופס וניצור קשר בהקדם