הסעות VIP

אין ספק כי הסעות vip חייבות לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר מכל שירותי ההסעות הקיימים. זאת, בין אם מדובר באורחים שהגיעו מחו”ל, מוזמנים ובעלי השמחה בדרך לחתונה, אומנים ופמליות, גורמים רשמיים או כל אדם אחר שמעוניינים להעניק לו חוויה יוקרתית ומפנקת. לאור עשרות שנות ניסיון בתחום ההסעות, אנו באגד הסעים מודעים היטב לאחריות המוטלת על כתפנו, ועל כן מספקים את מיטב הרכבים, הנהגים והאבזור, לצד שלל הפתעות ואפשרויות נוספות.

הרכבים הטובים ביותר והרבה מעבר לכך!
אנו מעמידים לרשות אח”מים אוטובוסים חדישים מהדגמים הטובים ביותר בשוק, בעלי מראה מפואר ומיטב הציוד והאבזרים הנחוצים. בין היתר, האוטובוסים והמידיבוסים שלנו כוללים אינטרנט אלחוטי, מיזוג אישי, מערכות סאונד משודרגות, מושבים מפוארים, מערכת טלוויזיה ו- DVD, הדום לרגליים ותאי מטען מרווחים במיוחד. כמו כן, ניתן להוסיף לחוויית הנסיעה עוד מגוון רחב של אלמנטים בהתאם לדרישות ורצונות הלקוח, כגון מדבקות מיתוג, שלט ברוכים הבאים על השמשה הקדמית וכל אלמנט עיצובי בעזרת מחלקת הגרפיקה של אגד הסעים. בנוסף, אנו מספקים שתייה וכיבוד איכותי, טרי ובריא לנוסעים באמצעות דיילות מנוסות ואדיבות, המשרות אווירה נעימה ומכובדת. ואם לא די בכך, ניתן לשלב בהסעות קשת רחבה של פעילויות, החל בהקרנת סרטים, דרך צילום מקצועי עם צלם המתלווה לקבוצה, ועד להדרכות מעניינות מטעם מדריכי דרך מנוסים.

מקצועיות מאלף ועד תו
נהגיה של אגד הסעים צברו לאורך השנים מוניטין מצוין באדיבותם ובתודעת שירות שאין שנייה לה בתחום. יתרונות אלו מתבטאים באופן מיוחד בכל הקשור אל הסעות vip, כאשר כל נהג המוקצה למשימה עבר זה מכבר הכשרה מקצועית ונבחר בקפידה בהתאם לאופי הקבוצה וחבריה. מעבר לכך, אנו מלווים אתכם לכל אורך הדרך באמצעות מוקד הפועל 24 שעות ובכל ימות השבוע, אשר לנגד עיניו עומד מתן שירות מושלם ללא דופי. יתר על כן, בעזרתנו תוכלו לנהל באופן יעיל ביותר את ההסעות הנדרשות, עם אתר ייעודי המאפשר ניהול נוסעים, נקודות מפגש, זמנים ותזכורות אישיות.

לפרטים נוספים והזמנות
המעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הסעות vip שלנו, או להזמין כבר עכשיו הסעה יוקרתית ומפנקת במיוחד, יכולים לפנות אלינו באמצעות האתר או בטלפון 6414*. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה ובקשה.