טיולים בארץ: מהגלבוע לרמת הגולן

 

מהגלבוע דרך עמק המעיינות אל בקעת כנרות | רמת הגולן והירדן
אירוח במלון קיסר פרימייר טבריה ע”ב חצי פנסיון

רכבי גולף בניר דוד | טבריה: מסמטאות העיר העתיקה לטיילת | הגשר השקוף | כפר האמנים אניעם | ראפטינג בירדן ועוד.

מסלול טיול:

יום 1 – מהגלבוע דרך עמק המעיינות אל בקעת כנרות

08.00 יציאה צפונה
נעפיל עם האוטובוס אל רכס הגלבוע ונעצור בהר ברקן. מההר תצפית מרהיבה אל עמק חרוד, הגליל, הגולן ועבר הירדן. מהתצפית נצא להליכה קלה לאורך המצוק עם תצפיות נוספות ונגלוש מהגלבוע אל עמק חרוד.

11.30 הגעה לנחל האסי בניר דוד,  משם נצא לטיול ברכבי גולף חשמליים בין מעיינות העמק
מנחל האסי דרך נחל הקיבוצים, עין מודע, נחל שוקק ועוד…

13.30 המשך נסיעה צפונה כשבדרך נבקר גם בגשר השקוף מעל נחל חרוד.

15.00 הגעה למלון בטבריה וקבלת חדרים.
בילוי במתקני המלון כולל הספא שבמרכזו בריכת מי חמת גדר. ארוחת ערב במלון .
בערב  נצא לסיור בסמטאות טבריה העתיקה ונגלה את טבריה שלא הכרנו. את סיורינו נתחיל במצודת העיר, נתרשם מהמבנה האדיר ונחפש אבנים וסמלים מיוחדים בחומה שירמזו לנו מי חי פה פעם לפני שבנו את חומות העיר. את סיורינו נמשיך בסיפורים על אישים שיזמו וחלמו בעיר. נראה את מלון טבריה ההיסטורי, נגיע אל מסגד היבשה שנבנה ע”י השליט הבדווי דאהר אל עומר בתקופה שטבריה היתה עיר מחוז תוססת ופועמת. נשמע על עיר היהודים אותה הקים דאהר בטבריה. נגיע אל המלון הסקוטי והסיפורים הקשורים בו. נבקר בחצר היהודים שם ממוקמים בתי הכנסת העתיקים, חומת העיר ונסיים בטיילת המפורסמת של העיר לחופה של הכנרת.

יום 2 – רמת הגולן והירדן

ארוחת בוקר במלון 

09.00 לאחר ארוחת הבוקר נעפיל אל דרום רמת הגולן בכביש המתפתל מחמת גדר דרך 3 הגבולות. נתחיל את הטיול בעין קשתות (אום אל קנאטיר), עין קשתות הוא אתר ארכיאולוגי מהיפים בארץ שנחפר ושוחזר במהלך השנים האחרונות. במרכז האתר נמצאים שרידי בית כנסת מפואר מהתקופה הביזנטית, בהמשך השביל נובעים מי מעיין צלולים. בתקופת התלמוד והמשנה היה במקום בית מלאכה לייצור בדי פשתן שדרש אספקת מים גבוהה, לכן ליד המעיין נמצא גם שרידי בריכות אגירה ומעליהן קשתות אבן גבוהות – מכאן בא השם הערבי למקום “אום אל קנאטיר”.

11.30 משם נמשיך אל תל א סאקי – שם בימים הראשונים של מלחמת יום כיפור נלכדו כמה עשרות לוחמים לאחר קרבות קשים שנערכו במקום עם פלישת כוחות גדולים של הסורים. סיפור הקרבות, מעשי הגבורה והטנקיסט שהלך לשבי כדי שחבריו ינצלו. (לאחרונה סיפור הקרב שימש בסדרה המצויינת “שעת נעילה”) נסייר בבונקרים ונערוך תצפית מהמקום .

13.30 נמשיך אל כפר האמנים אניעם שם נוכל לבקר בגלריות ובעלי מלאכה מעניינים, כולל זמן חופשי לארוחת צהריים במקום .

לאחר הפסקת הצהריים נתחיל לרדת מרמה”ג דרך מצפה גדות עד גדת הירדן שם נסיים את היום בשייט בסירות ראפטינג לאורך נהר הירדן המלא מים .

16.00 נסיעה חזרה למרכז.

מלון קיסר פרימייר טבריה
ממוקם על הטיילת, בדרגת 4 כוכבים
מלון הנופש קיסר פרימייר טבריה ממוקם על הטיילת, במרחק הליכה מהכנרת, בלב מרכזי הקניות והבידור של העיר ומשמש כנקודת יציאה מושלמת לטיולים ואטרקציות בגולן ובגליל.
ספא “חמת קיסר” המפואר הינו הספא היחיד בכל אזור הצפון עם בריכת מי מעיינות טרמו-מינרלית ובו 20 חדרי טיפולים, אמבטיות מלחים, חדר כושר מרווח וסאונה מפנקת.

מחיר טיול:
750 ₪ לאדם בחדר זוגי
970 ₪ לאדם בחדר ליחיד

המחיר כולל:
אירוח במלון קיסר פרימייר טבריה על בסיס חצי פנסיון | כניסוה לאתרים ואטרקציות  |  מדריך טיולים מבית “אגד חוויות תיור ונופש” | אוטובוס צמוד 

** נקודת איסוף מרכבת סבידור תל אביב, נקודות איסוף נוספות יקבעו בסמוך למועד היציאה.

** ההצעה כפופה לתנאי הקורונה בזמן היציאה**
המחיר לפי מינימום 40 משתתפים באוטובוס

אנשים שצפו בטיול זה התעניינו בטיולים בארץ, בקרו במסלולי הטיול

לפרטים חייגו 054-8680106  או מלאו פרטים בטופס וניצור קשר בהקדם