הסעות תיירים

מזה עשרות שנים שמלווה אגד הסעים קבוצות תיירים מכל רחבי תבל, ומעניקה להם שירותי איכותי ומסור להנאה מושלמת מאתרי ונופי ארצנו. אנו מכירים היטב את הדרישות והתנאים המיוחדים שיש להעמיד לטובתם של תיירים, החל בלוחות הזמנים הקפדניים, דרך נהגים מוסמכים ואדיבים, וכמובן רכבים מפוארים העומדים בכל תקני הבטיחות.

לא להתפשר על מקצועיות

כיום פועלות בתחום ההסעות חברות רבות המציעות את שירותיהן, אך למרבה הצער לעיתים ההבטחות רחוקות מהמציאות בשטח. במיוחד בתחום הסעות תיירים חשוב שלא ליטול סיכונים, ולפנות אל חברה המסוגלת להציג ניסיון עשיר ורב שנים, לצד מיטב האבזרים והטכנולוגיות. לדוגמא, אנו מעמידים לרשות תיירים מידיבוסים ומיניבוסים המתאימים לקבוצות שבין 45 ל- 60 נוסעים – כולם משנות ייצור חדשות ונמנים על הדגמים המובילים. בנוסף לכך, כל אלמנט ואביזר שאליו אנו מתחייבים אכן ממומש ומתקיים בסטנדרט הגבוה ביותר, בין אם מדובר במושבים מפוארים, DVD, מערכות סאונד וטלוויזיה מתקדמות, מיזוג אישי בעוצמה גבוהה, תאי מטען גדולי מימדים להעמסת מזוודות ותיקים, ואינטרנט אלחוטי בכל רכב.

חשיבותו של הנהג

אין ספק כי בכל הקשור אל הסעות תיירים ממלא הנהג תפקיד מרכזי. ראשית, נהגינו עברו כולם הסמכות ייעודיות לנהיגה בטוחה, נכונה וחוקית, ומעבר לכך מקפידים באופן מיוחד על ציות לכללי התנועה ונסיעה שלווה. שנית, נהגינו אמונים על אמנת השירות של אגד הסעים, ומספקים מענה אדיב לכל בעיה, בקשה או צורך שמעלים הנוסעים. בנוסף, נהגינו מכירים את כבישי ישראל כאת כף ידם, דבר המונע עיכובים או היקלעות לשעות עומס ומונע בזבוז זמן כה יקר בעת הביקור בישראל. מלבד זאת, הנהגים מכירים היטב את האתרים, האטרקציות ונקודות התצפית בכל אזור ואזור, ועל כן יכולים להוביל אליהם את הקבוצה ביעילות ובבטחה. ואם לא די בכך, אנו מספקים גם אפשרות להדרכות בשפות שונות מטעם מדריכי דרך מעולים, בעוד הנוסעים נהנים מכיבוד ושתייה בעת הנסיעה ממקום למקום.

שירות איכותי ואמין

יש לזכור כי הסעות תיירים הן תחום הכרוך בשירות מקצועי לעילא, ללא מקום לטעויות, תירוצים או איחורים. אנו נלווה את הקבוצה במסירות ואכפתיות החל מהנחיתה בנתב”ג, אל בית המלון ולכל אתר בישראל, כולל אפשרות לניהול המסע באמצעות אתר אינטרנט ייעודי. הינכם מוזמנים ליהנות משירותיה של החברה הוותיקה והמובילה בישראל, ולפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים בטלפון שמספרו 6414*.