הסעות ילדים הסעות בתל אביב

אין ספק כי מבחינות רבות תל אביב היא הלב הפועם של המדינה – על כך מעידים מאות אלפי אנשים העושים את דרכם מדי יום על כבישי המרכז. אנו באגד הסעים מזמינים אתכם ליהנות משירותי הסעות מקיפים, מדויקים ואיכותיים לכל מטרה המסופקים על ידי החברה הוותיקה והמובילה בתחום עם סניף ייעודי במרכז.

מדוע אגד הסעים

אגד הסעים הינה חברה-בת של אגד, ובתור שכזו מחזיקה בניסיון עשיר וגב ארגוני איתן כבר למעלה מ- 80 שנה. ידוע לכל, כי אין עוד חברה בישראל המסוגלת להעמיד נתונים דומים, המעידים על רצינות, התמדה, אחריות ואינספור לקוחות מרוצים. בנוסף, עובדי החברה ידועים במסירותם ובתודעת השירות הגבוהה, כאשר הנוחות, החוויה ושביעות הרצון עומדים תמיד בראש מעיניהם. זאת, בין אם מדובר בנהגים מוסמכים ואדיבים, בקציני בטיחות מורשים וקפדניים, באנשי מוקד השירות שעושים ימים כלילות למענכם, ובהנהלה המעודכנת בכל פרט ולקוח.

חיים ונושמים את תל אביב

ראשית, חשוב לציין כי חברתנו חרטה על דגלה לפעול במרץ לשמירה על סביבה ירוקה – נקודה מהותית בכל חלקי הארץ אך במיוחד עבור הסעות במרכז. אנו מודעים היטב לאחריות המוטלת כתפינו בתחום זה, ומאמינים כי שימוש נרחב בהסעות מקטין את מספר כלי הרכב הפרטיים ותורם להפחתת הזיהום ברחבי העיר. בנוסף, כל אדם העובד או מתגורר בתל אביב מכיר היטב את העומסים והפקקים, שבימינו אף עומדים להתגבר לאור פרויקט הרכבת הקלה. נהגינו מכירים מזה שנים את רחובות העיר, את שעות העומס והנקודות הבעייתיות, ובכך חוסכים לנוסעים זמן יקר בין אם מדובר בעובדים, תלמידים או אורחים העושים את דרכם לאירוע פרטי.

הסעות לכל צורך ומטרה

אנו מספקים שירותי הסעות במרכז עבור מגוון רחב ביותר של קהלים, ולכל הצרכים והמטרות. בין היתר, אנו אמונים על הסעות ילדים העומדות בכל התקנים הנדרשים מטעם הגורמים הממונים על בטיחות, החל בהתנהלותם של הנהגים ועד למצבם המכאני של הרכבים. כמו כן, אנו מספקים הסעות בתל אביב עבור אירועים פרטיים עם אוטובוסים מפוארים וממותגים, ושלל אפשרויות כגון צלם מקצועי ואפשרויות עיצוב גרפי. כידוע, העיר מהווה מוקד ראשון במעלה לחתונות, בר מצוות ואירועים עסקיים, וחברתנו אמונה על הסעות יוקרתיות במיוחד עבור אורחים מישראל ומחו"ל. בנוסף, על שירותינו נמנים הסעות לעובדים המתבצעות בתיאום מלא מול בעלי העסק, תמיכה וליווי שוטפים ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים, ומעבר לכך מסופקות הסעות לטיולים, לצרכים מיוחדים, לתיירים ולכל דרישה אחרת.

לפרטים והזמנות

אם גם אתם מעוניינים בשירות מסור של חברת הסעות ותיקה וגדולה, החיה ונושמת את תל אביב והמרכז – הרי שמקומכם עימנו. פנו אלינו עוד היום בטלפון 6414* ונשמח לעמוד לרשותכם.