הסעות בדרום

אגד הסעים, חברה-בת בבעלותה של “אגד”, מספקת שירותי הסעות בדרום למגוון רחב של צרכים ומטרות. בין אם אתם נזקקים להסעה עבור קבוצת תיירים, תלמידים, עובדים, טיולים, אירועים או מכל סיבה אחרת – אנו נלווה אתכם במסירות ונעמיד לרשותכם את מיטב הנהגים, הרכבים והתמיכה. חשוב להדגיש כי חברתנו היא היחידה בתחום ההסעות שמפעילה מוקדי תפעול בחמישה סניפים ברחבי הארץ, כולל סניפים בדרום ובאילת המספקים מענה מהיר ויעיל לכל צורך.

מי נהנה משירותינו?

לאורך השנים סיפקנו שירותי הסעות בדרום למגוון רחב של קהלי יעד, תוך הקפדה על מענה מקצועי, אדיב ואמין בכל שעה ובכל מקום. על לקוחותינו המגוונים באזור הדרום נמנים בין היתר:

  • עובדים – כידוע, דרומה של ישראל הינו אזור נרחב ביותר, וכולל יישובים מרוחקים בהם זמינות התחבורה הציבורית אינה עולה בקנה אחד עם צרכיהם של חברות וארגונים. בדיוק למען מטרה זו אנו מספקים הסעות עובדים תוך הקפדה על תכנון מדויק של זמני הגעה ואיסוף, נסיעה שלווה ומענה מיידי לכל בקשה. מדובר בשירות החוסך זמן, הוצאות ומשאבים מרובים לבעלי הארגון, ומקנה לעובדים ראש שקט שמאפשר להם להגיע רעננים ומלאי מרץ למקום העבודה.
  • תלמידים – אגד הסעים אמונה על הסעתם של תלמידים למוסדות חינוך מכל שכבות הגיל ובכלל אזורי הדרום. הרכבים שברשותנו עומדים בתקנים המחמירים של משרדי הממשלה, ונהגינו מחזיקים ברישיונות הנדרשים להסעות תלמידים. מעבר לכך, שלומם של הילדים היקרים תמיד עומד בראש מעיננו, ואנו אמונים על הכללים החלים על הנהג והתנהגות התלמידים כאחד.
  • טיולים – נהגינו מכירים היטב את האתרים והאטרקציות הרבות שבדרום הארץ, בין אם מדובר בסביבות ים המלח, אילת, הערבה או הנגב. בתוך כך, אנו מעמידים לרשות קבוצות המטיילים רכבים מפוארים עם מיטב הציוד והאבזרים הטכנולוגיים, כולל חיבור לרשת האינטרנט. מוקד השירות שלנו פנוי לקבל קריאות בכל שעה ויום בשבוע, ומספק מענה מהיר לכל צורך של הקבוצה החל בהדרכת טיולים מקצועית ועד להעמדת רכב חלופי במקרה של תקלה.

לפרטים נוספים והזמנות

מלבד האמור לעיל, קיימת עוד קשת רחבה של לקוחות הנהנים משירותי הסעות בדרום, ביניהם זוגות המבקשים להתחתן באתר מיוחד וקסום, או חברות המקיימות ימי גיבוש לעובדים. לביצוע הזמנות ובכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון 6414* ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.