הסעות בצפון

 

הצפון הירוק וההררי של ארצנו מאופיין בנופים יפהפיים ובאווירה שלווה, אך על מנת ליהנות מנסיעה בראש שקט יש לבחור בחברת הסעות ותיקה המכירה היטב את הכבישים, הישובים והאתרים באזור. זהו בדיוק השירות שאנו באגד הסעות מציעים לכם, עם סניף ייעודי לצפון המספק מענה מקיף לכלל צרכי הלקוח.

הסעות לטיולים בצפון

אין ספק כי צפון הארץ שופע בפינות חמד ואתרים יפהפיים, ואנו גאים לעמיד לרשותכם שירותי הסעה שיהפכו את הטיול לחוויה מלהיבה במיוחד. ראשית, נהגינו מכירים היטב את הכבישים ונקודות העצירה, כך שלא תצטרכו לדאוג או להתלבט, ופשוט ליהנות מנסיעה ברכבים מעולים הכוללים מערכות סאונד וטלוויזיה מתקדמות, מושבים מרווחים, חיבור אינטרנט, תאי מטען גדולים לציוד ועוד. בנוסף, ברשות נהגינו מצוי אוצר עשיר של משחקי דרך וחידונים ייעודיים לצפון, שינעימו עליכם את הנסיעה ואף יזכו אתכם בהיכרות טובה יותר עם הסביבה והיעד. מלבד זאת, תוכלו להזמין באמצעותנו מדריכי דרך מיומנים, חובשים, מאבטחים וכל בעל מקצוע מיוחד – לתפירת חבילה שלמה. ואם לא די בכך, לרשותכם צוות הפקה מנוסה שישמח לבנות עבורכם מסלול מקורי ומרגש בהתאם לקהל הנוסעים, ואף תוכלו לנהל את הטיול מאלף ועד תו באמצעות אתר אינטרנט מיוחד.

הסעות עובדים בצפון

אלפי עסקים נעזרים בשירותי הסעות בצפון – אזור בו התחבורה הציבורית אינה מספקת תמיד מענה מדויק לצרכים הדינאמיים והמיוחדים של חברות וארגונים. אנו מעמידים לרשותכם מערך ניהול מקצועי לבניית כל נקודות האיסוף וההורדה, בדגש על עמידה מלאה בלוחות הזמנים. הרכבים המאובזרים והנהגים שמכירים כל פינה או רחוב בחיפה והקריות, הופכים את חוויית הנסיעה לנעימה במיוחד, כך שבעל העסק נהנה מביטחון מלא שעובדיו יגיעו נמרצים ובזמן. מעבר לכך, לרשותו מוקד זמין 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע, הנותן מענה לכל בקשה דחופה או שינוי מתבקש.

מגוון הסעות נוספות

מלבד האמור לעיל, אגד הסעים מספקת מזה שנים רבות שירותי הסעות בצפון למגוון לקוחות ולשלל מטרות. על לקוחותינו נמנים בין היתר:

  • תיירים – אנו מספקים הסעות יוקרתיות ברכבים מפוארים לקבוצות תיירים, עם כל הפינוקים שניתן לבקש, נהגים דוברי אנגלית וברמה מובילה גם בסטנדרטים בינלאומיים. זאת, בין אם מדובר באורחים המוזמנים לאירוע פרטי או עסקי, או בשילוב טיולים מקריית שמונה ועד נחל חדרה.
  • תלמידים – נהגינו העוסקים בתחום הסעות ילדים מחזיקים בכל הרישיונות הנחוצים מטעם גורמי הממשל, והאוטובוסים עומדים בתקינות הבטיחות המחמירות ביותר.
  • אירועים – בין אם אתם מקיימים את האירוע בטבע או באולם אירועים, מעוניינים לשלבו עם סיור בצפת העתיקה או בחופי הכינרת – אנו נביא אתכם למקום בדיוק בזמן ובשיא היוקרה. על הדרך, תוכלו ליהנות משלל הפתעות עם מחלקות ההפקה והגרפיקה שלנו.

להזמנת הסעות בצפון

לפרטים נוספים ולהזמנת הסעות בצפון עם אגד הסעים התקשרו עוד היום לטלפון 6414*. ואנו נשמח להעמיד לרשותכם מערך ניהולי מקיף ומנוסה לכל מטרה.