הסעות ילדים הסעות בים המלח


ים המלח וסביבתו מהווים ללא ספק אזור קסום השופע באטרקציות, נופים מדהימים ופינות חמד מוכרות יותר או פחות. בתוך כך, אנשים רבים מישראל ומחו”ל נוהרים לאזור כדי ליהנות מסגולות המרפא של הבוץ והמינראלים, הידועים בהשפעתם המיטיבה על העור והבריאות בכלל. לכן, חשוב לדעת כי אגד הסעים מפעילה סניפים ייעודיים בירושלים ובדרום, המספקים ללקוחותיה הסעות לים המלח על הצד המפנק והאיכותי ביותר.

לאן תרצו לנסוע?

כאשר מדברים על ים המלח מתכוונים למעשה לאזור עצום עם מגוון רחב של אתרי ספא, ולא מעט אטרקציות מרהיבות. על קצה המזלג ניתן לציין את מצדה, שמורת עין גדי, נחל דוד, ערוגות ובוקק, מערות קומראן, מערת הקמח, הר סדום ותל ערד. נהגיה של אגד הסעים מכירים היטב את כביש 90 על נופיו המרהיבים ואפשרויות העצירה, כך שתוכלו להתרווח במושב המפואר וליהנות ממיזוג עוצמתי ומוזיקה טובה בעוד הנופים חולפים על פניכם.

ומי נוסע?

אנו מספקים הסעות לים המלח עבור קשת רחבה של גופים עסקיים ולקוחות פרטיים. לדוגמא, ניתן להזמין את הסעות ה- vip שלנו ולזכות בחוויה מפנקת במיוחד, להזמין מיניבוס לטיול משפחתי, או מידיבוס יוקרתי לקבוצת תיירים המגיעה לנפוש בארצנו. כמו כן, אנו מסיעים לים המלח תלמידי בית ספר ברכבים העומדים בכל תקנות משרד התחבורה והחינוך, ונהגים המחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים להסעת ילדים. מעבר לכך, תוכלו לפנות אלינו וליהנות משירות מקיף עבור אירועים משפחתיים שמתקיימים בסביבה, ולכל מטרה אחרת.

עושים הכל למענכם

חשוב להדגיש כי שירותינו אינם מסתכמים בהסעה מפנקת ובנהגים מקצועיים הבקיאים באזור. שאיפתנו המרכזית היא להפוך את ההסעה לחוויה שלווה וחלקה ככל האפשר, ולכן לרשותכם גם מוקד שירות המלווה אתכם ואת הנהג לכל אורך הדרך. בנוסף, באגד הסעים תוכלו ליהנות מקשת רחבה של אפשרויות, בין אם הינכם נדרשים למדריך דרך מנוסה, או לבניית יום טיול שלם בעזרת צוות ההפקה שלנו.

פנו אלינו

חברת ההסעות הגדולה והותיקה בישראל מזמינה גם אתכם ליהנות מהסעות לים המלח ברמה הגבוהה ביותר. פנו אלינו עוד היום בטלפון שמספרו 6414* ונשמח לעמוד לרשותכם.