הסעות לאנשים עם מוגבלות

אגד הסעים גאה להיות שותפה מלאה לקידום האפשרויות העומדות לרשותם של אנשים עם מוגבלות בישראל. אנו מאמינים כי יש לברך על חוקי הנגישות החלים במדינה, ויודעים כי עוד ארוכה הדרך למימוש מלוא הזכויות. את חלקנו אנו תורמים בפעילות למען הקהילה בכללותה, ובהעמדת שירותי הסעות לאנשים עם מוגבלות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הזכות להגיע לכל מקום

חברתנו שמה לה למטרה להביא אדם עם מוגבלות לכל מקום באדיבות, בשלווה ובבטחה. בין אם מדובר במוסד חינוכי, אירוע חברתי או טיול, ובין אם אתם רוצים להגיע לקריית שמונה, לכינרת, לים המלח או לאילת – אגד הסעים תלווה אתכם לכל אורך הדרך. זאת, באמצעות נהגים מסורים וסבלניים, רכבים חדישים ומותאמים לצרכיכם, אנשי תחזוקה וקציני בטיחות מוסמכים, ומוקד שירות העומד לרשותכם בכל שאלה, בקשה וצורך.

לא מתפשרים על בטיחות

לרשותכם צי רכבים חדיש מהדגמים המובילים בעולם, העוברים כולם בדיקות שוטפות וביקורות תקופתיות מטעם בוחנים מורשים. הבטיחות אמנם חשובה בכל תחומי ההסעות, אך כאשר מדובר באנשים עם מוגבלות יש לנקוט בזהירות יתרה. על כן, אנו מקפידים לבדוק כל היבט קטן כגדול, החל בנגישות תא המטען, דרך קיבוע נאות של כיסאות גלגלים, ועד לנהיגה מתונה ללא פניות חדות או מהירות גבוהה. דברים אלו נכונים בין אם מדובר בהסעות למבוגרים, בני נוער או ילדים העושים את דרכם למוסדות חינוך או לטיולים, וכן בכל הקשור למלוויהם המצטרפים לנסיעה.

נוחות מרבית לנוסעים

אגד הסעים גאה בצי רכבים גדול במיוחד, המונה למעלה מ- 400 אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים מהמתקדמים בעולם. בין היתר, רכבינו מצוידים במיזוג אישי עוצמתי, תאי מטען מונגשים ומרווחים במיוחד, מערכות סאונד מעולות, DVD, אינטרנט אלחוטי ומושבים מפוארים. בנוסף לכך, ליוצאים לטיולים ולאירועים אנו מספקים מגוון רחב של אפשרויות ותוספות, ביניהן צלם מקצועי המתלווה לקבוצה, מדריכי דרך מנוסים, כיבוד ושתייה, משחקי חברה וחידונים, ועוד שלל הפתעות. כל זאת, על מנת שהדרך אל היעד תעבור עליהם בנוחות מושלמת, בשלווה ובהנאה.

ולא לשכוח את המחיר

בהיותנו חברה גדולה ותיקה המחזיקה בצי רכבים עצום, ביכולתנו לא רק להביא אתכם לכל מקום בישראל, אלא גם לעשות זאת במחירים אטרקטיביים במיוחד. לקבלת פרטים נוספים על שירותי הסעות לאנשים עם מוגבלות, אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו בכל עת בטלפון שמספרו 6414*. נשמח לענות על שאלות ובקשות, ולספק מענה מושלם לכל צורך.

3 אוטובוסים מיוחדים נגישים בצי הרכבים של החברה
מספר הנוסעים המינימאלי הינו נוסע אחד עם כסא גלגלים ועד מקסימום 13 נוסעים עם כסאות גלגלים
מתקן ההרמה (מעלון) הינו מתקן קבוע הידרואלי של חברת הולנדיה
קיימים 13 מאחזים מיוחדים המיועדים לריתום של עד 13 כסאות גלגלים
ישנה מערכת שמע אחת רגילה קבועה. המערכת הינה מסוג ACTIA עם 14 רמקולים ושני מיקרופונים.