הסעות ילדים הסעות נכים

אגד הסעים גאה להיות שותפה מלאה לקידום האפשרויות העומדות לרשותם של נכים ובעלי מוגבלויות בישראל. אנו מאמינים כי יש לברך על חוקי הנגישות החלים במדינה, ויודעים כי עוד ארוכה הדרך למימוש מלוא הזכויות המגיעות לנכים. את חלקנו אנו תורמים בפעילות למען הקהילה בכללותה, ובהעמדת שירותי הסעות לנכים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הזכות להגיע לכל מקום

חברתנו שמה לה למטרה להביא את ציבור הנכים ובעלי המוגבלויות לכל מקום באדיבות, בשלווה ובבטחה. בין אם מדובר במוסד חינוכי, אירוע חברתי או טיול, ובין אם אתם רוצים להגיע לקריית שמונה, לכינרת, לים המלח או לאילת – אגד הסעים תלווה אתכם לכל אורך הדרך. זאת, באמצעות נהגים מסורים וסבלניים, רכבים חדישים ומותאמים לצרכיכם, אנשי תחזוקה וקציני בטיחות מוסמכים, ומוקד שירות העומד לרשותכם בכל שאלה, בקשה וצורך.

לא מתפשרים על בטיחות

לרשותכם צי רכבים חדיש מהדגמים המובילים בעולם, העוברים כולם בדיקות שוטפות וביקורות תקופתיות מטעם בוחנים מורשים. הבטיחות אמנם חשובה בכל תחומי ההסעות, אך כאשר מדובר באנשים בעלי מוגבלויות יש לנקוט בזהירות יתרה. על כן, אנו מקפידים לבדוק כל היבט קטן כגדול, החל בנגישות תא המטען לנכים, דרך קיבוע נאות של כיסאות גלגלים, ועד לנהיגה מתונה ללא פניות חדות או מהירות גבוהה. דברים אלו נכונים בין אם מדובר בהסעות למבוגרים, בני נוער או ילדים העושים את דרכם למוסדות חינוך או לטיולים, וכן בכל הקשור למלוויהם המצטרפים לנסיעה.

נוחות מרבית לנוסעים

אגד הסעים גאה בצי רכבים גדול במיוחד, המונה למעלה מ- 400 אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים מהמתקדמים בעולם. בין היתר, רכבינו מצוידים במיזוג אישי עוצמתי, תאי מטען מונגשים לנכים ומרווחים במיוחד, מערכות סאונד מעולות, DVD, אינטרנט אלחוטי ומושבים מפוארים. בנוסף לכך, ליוצאים לטיולים ולאירועים אנו מספקים מגוון רחב של אפשרויות ותוספות, ביניהן צלם מקצועי המתלווה לקבוצה, מדריכי דרך מנוסים, כיבוד ושתייה, משחקי חברה וחידונים, ועוד שלל הפתעות. כל זאת, על מנת שהדרך אל היעד תעבור עליהם בנוחות מושלמת, בשלווה ובהנאה.

ולא לשכוח את המחיר

בהיותנו חברה גדולה ותיקה המחזיקה בצי רכבים עצום, ביכולתנו לא רק להביא אתכם לכל מקום בישראל, אלא גם לעשות זאת במחירים אטרקטיביים במיוחד. לקבלת פרטים נוספים על שירותי הסעות נכים ועל המחירים המצוינים שלנו, אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו בכל עת בטלפון שמספרו 6414*. נשמח לענות על שאלות ובקשות, ולספק מענה מושלם לכל צורך.