שירותי הסעות לאירועים

מטבע הדברים, הפקתם של אירועים פרטיים או עסקיים כרוכה בדאגה לפרטים רבים, החל בהזמנת האורחים והמשתתפים, ועד לארגון הפעילויות והאטרקציות. אחד התחומים החשובים ביותר בכל הפקה הוא כמובן אופן ההגעה, ואנו באגד הסעים שמחים להעמיד לרשותכם שירותי הסעות לאירועים בסטנדרטים הגבוהים בישראל.

הסעות לאירועים משפחתיים
בעת האחרונה בוחרים יותר ויותר אנשים בשירותי הסעות פרטיות לאירועים. לאור שנות ניסיון ארוכות ופוריות בתחום אנו יודעים כי הסעה פרטית היא הפתרון המושלם, הנוח וגם המשתלם ביותר לכל המשפחה. לדוגמא, בני זוג המתחתנים בירושלים, בתל אביב או בכל מקום אחר בישראל, יכולים להשכיר באגד היסעים אוטובוס לחתונה. מדובר באוטובוס ממותג ויפהפה פרי יצירתה של מחלקת הגרפיקה בחברתנו, שתשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה ורעיון עיצובי מקורי. לצד הפאר והרושם של אוטובוס ממותג, מדובר בחוויית נסיעה איכותית ומפנקת המהווה חלק בלתי נפרד מהחתונה עצמה. המוזמנים מתרווחים על הכיסאות המפוארים ויכולים להתחיל ביצירת ההווי לקראת החופה והריקודים באולם, או לחילופין להאזין למוזיקה שבחרו עבורם בני הזוג, לצפות בסרט ולהצטלם על ידי הצלם המקצועי שאנו מספקים.

הסעות לאירועים עסקיים
השוק העסקי של ימינו מאופיין בדינאמיות רבה, וחברות רבות מקיימות אירועי השקת מוצר, מיתוג, שיווק וכנסים על מנת להיות עם היד על הדופק. אין ספק כי שירותי הסעות פרטיות מעניקים מענה מושלם לצרכיהן, עם אפשרות לניהול חכם דרך אתר אינטרנט ייעודי, תפירת מסלול האיסוף מאלף ועד תו, וכמובן רכבים מפוארים ונהגים מקצועיים המשרים אווירה מכובדת עוד מתחילת האירוע. הדבר נכון בין אם מדובר במשתתפים מישראל או מחו”ל, כשאנו בוחרים בקפידה את הנהגים בהתאם לאופי האירוע, מקומו ומשתתפיו, ואף מספקים כל ציוד טכני נחוץ לפעילות והדרכה במהלך הנסיעה.

הסעה יוקרתית ואקסקלוסיבית
לאורך השנים סיפקה אגד הסעים שירותי הסעות פרטיות לאירועים מכל סוג, עבור לקוחות פרטיים מכל רחבי ישראל וגורמים עסקיים מכלל מגזרי המשק. הניסיון העשיר שבאמתחתנו מאפשר לנו להעמיד לרשותכם מענה מקיף ושלם בכל נושא הקשור להסעה, החל בצוות מפיקים שיתפור עבורכם מסלול מרגש וחווייתי, דרך ברכות אישיות ומעוצבות על המושבים, ועד לדיילות אדיבות שישמרו על הניקיון לשביעות רצונם של הנוסעים. השירות שאנו מעמידים לרשותכם מלווה בכל עת על ידי מוקד זמין מסביב לשעון, כדי שתוכלו לקבל מענה מהיר וברור לכל בקשה ושאלה.

להזמנת הסעות פרטיות
אם גם אתם מעוניינים להזמין הסעות פרטיות לאירועים, אנו מזמינים אתכם להתרשם משירותיה של החברה המובילה והוותיקה בישראל. פנו אלינו עוד היום בטלפון 6414* ונתפור ביחד את החבילה המושלמת.