השכרת אוטובוסים

שוקלים להשכיר אוטובוס לאירוע פרטי, למטרות עסקיות או לטיול? אם כן, מקומכם עימנו באגד הסעים. באמתחתנו מגוון רחב של מיניבוסים, מידיבוסים ואוטובוסים מדגמים עדכניים, עם מיטב האבזור והפינוקים וברמת התחזוקה הגבוהה ביותר. כמו כן, ביכולתנו להציע מחירים משתלמים במיוחד, כפי שרק חברה ותיקה עם גב כלכלי איתן יכולה לספק.

השכרת אוטובוסים לשלל צרכים ומטרות

לאורך השנים ליווינו לקוחות אשר בחרו בשירותי השכרת אוטובוסים לצרכים שונים. לפניכם מספר דוגמאות נפוצות:

  • אירועים משפחתיים – לעיתים קרובות אירועים משפחתיים כרוכים בהגעתם של מוזמנים רבים למקום מסוים, בין אם מדובר באולם אירועים או בחיק הטבע. במקרים אלו עלולה להתעורר בעיית הגעה, בין אם לאור פקקים ועומסים בדרך, היעדר התמצאות בכבישי האזור, או אפילו הוצאות הדלק המכבידות. השכרת אוטובוס פותרת את הסוגיות הללו על הצד הטוב והנוח ביותר, ומאפשרת לכל האורחים להגיע בדיוק בזמן, ללא צורך להסתמך על תחבורה ציבורית או אפליקציות ניווט מסובכות. זאת, בין אם מדובר בחתונה בצפון, בר מצווה בכותל המערבי או חתונת זהב בתל אביב.
  • אירועי חברה – כאשר אנו מדברים על השכרת אוטובוסים הכוונה היא לרכבים חדישים ומפנקים במיוחד. בין היתר, רכבינו כוללים מערכות סטריאו מעולות, מערכת טלוויזיה ו- DVD משוכללת, מושבים מפוארים, מיזוג אישי ותא מטען מרווח. אין ספק כי זוהי הדרך הטובה ביותר להביא עובדים לימי גיבוש, כנסים וימי עיון,וכמובן אורחים מחו”ל המשתתפים באירועים עסקיים.
  • טיולים – השכרת אוטובוס לטיול משפחתי הפכה בעת האחרונה לנפוצה ומבוקשת בישראל. אכן, אנשים רבים כבר הבינו את היתרונות המגולמים בנסיעה שלווה, נהגים חביבים ואדיבים, הפחתת העלויות הכלליות של קרובים ומכרים, וכן אפשרות להשכיר אוטובוס ליותר מיום אחד. בתוך כך, השכרת אוטובוסים עם אגד הסעים מקנה לכם עוד מגוון רחב של אפשרויות, כגון ניהול הטיול ומשתתפיו בעזרת אתר אינטרנט ייעודי, משחקי חברה בנסיעה, מדריכי דרך מנוסים ועוד הפתעות.

להשכרת אוטובוסים ומידע נוסף

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם בכל שעות היום והשבוע, וילווה אתכם מתחילת הדרך ועד סופה עם ייעוץ, מענה לבקשות ופתרון לכל סוגיה. הינכם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בטלפון  6414* , ואנו נשמח להסביר על הרכבים, המחירים, המבצעים והאפשרויות העומדות בפניכם.